להצטרפות

Hii mobile 5GB+1GB

החבילה כוללת דקות שיחה וSMS ללא הגבלה, חבילת גלישה בנפח GB 6 וחבילת all ii need במתנה החבילה כוללת את אפליקציות musix, super t.v ו pelephone cloud השימוש בהן אינו מוריד מנפח חבילת הגלישה.

שרותי טלוויזיה בסלולר Super TV

  אפליקציית טלוויזיה המכילה ספריית VOD מגוונת, ערוצי ספורט, ערוצי בידור, ילדים וחדשות בשידור ישיר ובצפייה חופשית. עשרות תכנים מובילים בקטלוג VOD עשיר העומד לרשותכם במסגרת החבילה. כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאפליקציה וליהנות מצפייה בתכנים שאתם אוהבים.
והכל במתנה וללא חיוב על הגלישה. אם אתם צעירים עד גיל 25 או סטודנטים בכל גיל, מגיע לכם לקבל גם את בונוס הגלישה לצעירים. מה עושים כדי לקבל את הבונוס? שולחים אלינו לוואטסאפ צילום של תעודת הזהות/חוגר/ סטודנט שולחים את הצילום למס' 050.4488226 *בהצטרפות לתכנית הנך זכאי לנפח גלישה נוסף של 1 או 2 GB כל עוד אתה נמצא במסלול ועל פי תנאי התכנית, הבונוס מיועד לצעירים עד גיל 25 או סטודנטים בכל גיל ,בכפוף למשלוח צלום של תעודת הזהות/חוגר/תעודת סטודנט. שירות זה יקנה לך נפח גלישה נוסף מתחדש מידי חודש בקצב העברת נתונים הנתמך בחבילת הגלישה הקיימת במועד ההצטרפות לשירות. © כל הזכויות שמורות ל-היי מובייל תקנון

שרותי מוזיקה בסלולר MUSIX

  אפליקציית המוסיקה הגדולה בישראל המכילה למעלה מ2- מיליון שירים במגוון ז'אנרים ישראליים ולועזיים להאזנה ללא הגבלה וללא פרסומות מעצבנות בטלפון שלכם. האפליקצייה מאפשרת להרכיב פלייליסטים אישיים.רדיו במגוון ז'אנרים,שיתוף המוסיקה שאתם אוהבים ועוד הפתעות.

100GB לגיבוי PelephoneCloud

  המאפשר לכם לשמור בקלות את התכנים הנמצאים בזיכרון הטלפון והמחשב שלכם על גבי שירות ענן מאובטח, כדי שתוכלו לשמור ולגבות כל מה שחשוב לכם כמו תמונות, סרטונים ואנשי קשר וגם לפנות מקום לתכנים חדשים תוכלו בכל רגע לצפות ולשתף את התכנים ששמרתם בענן.
במכשירי אייפון ואנדרואיד האפליקציה תומכת בגיבוי של: אנשי הקשר, תמונות, סרטונים, יומן פגישות במכשירי אנדרואיד ניתן לגבות גם את הודעות ה- SMS וקבצי קול. השרות ניתן לך במתנה ולא מוריד לך מנפח חבילת הגלישה כל השרותים ניתנים לכם במתנה וללא הגבלת זמן וזאת כל עוד אתם נשארים בתוכנית שבחרתם. *בהצטרפות לתכנית הנך זכאי לנפח גלישה נוסף של 1 או 2 GB כל עוד אתה נמצא במסלול ועל פי תנאי התכנית, הבונוס מיועד לצעירים עד גיל 25 או סטודנטים בכל גיל ,בכפוף למשלוח צלום של תעודת הזהות/חוגר/תעודת סטודנט. שירות זה יקנה לך נפח גלישה נוסף מתחדש מידי חודש בקצב העברת נתונים הנתמך בחבילת הגלישה הקיימת במועד ההצטרפות לשירות. © כל הזכויות שמורות ל-היי מובייל תקנון

ההצטרפות הינה בכפוף לתנאי התכנית.

תכנית "Hii mobile 5GB+1GB"*  כוללת 5000 דקות, 5000  SMS ו- 5GB  נפח גלישה. התשלום החודשי הקבוע בתכנית הינו 29 ₪ במהלך 12 החודשים הראשונים (בצורה של חיוב 39 ₪ לחודש וזיכוי מהתשלום החודשי הקבוע של 10 ₪ בחודש) ו-39 ₪ מהחודש ה-13 ועד החודש ה-24 . החל מהחודש ה- 25 התשלום החודשי הקבוע יהיה 59 ₪ .התעריף נתון לעדכון מעת לעת.  דקות כלולות – בחיוג אל מנויי מפעילי תקשורת ישראלים, בישראל.  SMS כלולים – במשלוח הודעות SMS מהמכשיר אל מנויי מפעילים סלולארים ישראלים, בישראל, לא כולל מספרי פרימיום, ג'וואל, פלטל וכו'. תעריף דקת שיחה / הודעת SMS (לפי העניין )מעבר לכמות הדקות/הודעות הכלולות במסלול : 19 אג'.

לפירוט יעדים שאינם נכללים במכסות הדקות וההודעות שבמסלול ושהחיוג אליהם יחויב בתשלום (מספרי פרימיום, מפעילים פלשתינאים וכד') יש לעיין בהסכם. המידע הינו תמציתי, למידע מפורט עיין בהסכם.

קצב העברת נתונים במסגרת נפח העברת הנתונים הכלול במסלול החיוב יהיה על פי המהירות המקסימאלית המתאפשרת ברשת פלאפון במועד הגלישה בפועל (לא כולל שדרוגי רשת עתידיים) ועל ידי המכשיר שברשותך (הבהרות לעניין זה בהסכם ההצטרפות). המהירות הינה עד לנפח הגלישה הכלול בחבילת הגלישה. לאחר סיום חבילת הגלישה תתעדכן חבילה נוספת של GB2 בעלות של 9.9 ₪ , מקסימום 5 חבילות לאחר מכן הגלישה תיעצר.

חבילת All ii need:

החבילה כוללת שירותים ייחודיים לפלאפון ומתקדמים בשוק:
Super TV, musix ו-PelephoneCloud

החבילה ניתנת ללא עלות כל עוד המנוי במסלול החיוב. מעבר מסלול יבטל את החבילה לידיעתך, מעבר לתכנית זו מתכנית פלאפון כרוך בהחלפת כרטיס ה- SIM שברשותך לכרטיס SIM אחר ללא תשלום. תוך מס' ימים מבקשתך למעבר לתכנית זו יישלח אליך כרטיס SIM  חדש, אל כתובתך המעודכנת בפלאפון. כרטיס ה-SIM יהיה בתוקף ל-30 יום מהיום בו ישלח אליך. לאחר פקיעת תוקף הכרטיס, לא ניתן יהיה לעבור לתכנית זו. עם קבלת כרטיס ה-SIM החדש עליך להיכנס לאתר Hii mobile  בכתובת https://www.hiimobile.co.il ולבצע הפעלה של הכרטיס על פי ההנחיות בגלויה המצורפת לכרטיס ועם ביצוע ההנחיות ניתן יהיה להשתמש בו. עד לשימוש בכרטיס ה-SIM החדש ברשת, יחולו תנאי התכנית הקודמת. לאחר תחילת שימוש בכרטיס הSIM  החדש, תיכנס תכנית זו לתוקף בתחילת מחזור החיוב שלאחר חיבור כרטיס ה SIM  החדש לרשת פלאפון.

במעבר של לקוחות פלאפון/ וואלה / Hiimobile / youphone  לתכנית זו , קיים חיוב חד פעמי בגין דמי מעבר בסך 99 ש"ח  הסכום ייגבה עבור כל מנוי שיעבור לתוכנית.
במעבר של לקוחות פלאפון/ וואלה/ !mobile youphone לתכניות Hii Mobile
ובכפוף לתנאי ההטבה

**בונוס גלישה לצעירים -** הבונוס מיועד  אם המנוי מגיל 9 ועד גיל 25  או סטודנטים בכפוף למשלוח צילום של תעודת הזהות/תעודת חייל סדיר /תעודת סטודנט. לאחר קבלת צילום התעודה ואימות הנתונים, תעודכן הטבת הגלישה תוך 5 ימי עסקים.
לתשומת ליבכם, מעת לעת מוצעות מגוון תוכניות והטבות מוזלות במרכזי השירות/ במוקדים הטלפוניים. הנכם מוזמנים לפנות באמצעים אלה ולבחון את ההצעות.
פלאפון רשאית להפסיק את התכנית בכל עת, לפי שיקול דעתה. התכנית מיועדת ללקוחות פרטיים בלבד. המחירים כוללים מע"מ. פלאפון תקשורת בע"מ ח.פ 511076572